Порядок денний

1. Про уточнення показників та внесення змін до  міського бюджету на 2011 рік.(додаток)
  2. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування по вул. Донецька,5 у м.Попасна.
  3. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування по вул.Мічуріна у м.Попасна.
  4. Про  затвердження проекту відведення та технічної документації із землеустрою щодо складання   документів, що посвідчують право оренди на земельні ділянки в  м.Попасна.
  5. Про затвердження Схеми теплопостачання м.Попасна.   (додаток 1) (додаток 2) (додаток 3)

6. Про  передачу з комунальної власності територіальної громади  м.Попасна до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста

Попаснянського району нежитлового вбудованого приміщення- бібліотеки, розташованого за адресою м.Попасна, вул.Первомайська,5а,

приміщення №2.

7.Про звільнення директора Попаснянської комунальної  установи   Фізкультурно –  спортивний  клуб «Богатир».

8.Про призначення директора Попаснянської комунальної  установи  Фізкультурно –   спортивний  клуб «Богатир»

9.  Про реорганізацію Попаснянської комунальної  установи Фізкультурно-  спортивний  клуб «Богатир» шляхом злиття  з міським спортивним    закладом «Відродження».

10. Про  затвердження протоколу №1 засідання комісії з надання обладнання,допомоги на влаштування індивідуального опалення квартири від 02.08.2011 року.

11.Різне.

• Запрошуємо до участі у фестивалі "Paslawsky' FEST"