12 лютого в залі засідань міської ради відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Попаснянської міської ради.

До порядку денного було включено шість питань:

1. Зняття з квартирної черги Бондаренко В.О. у зв’язку зі смертю.

2. Затвердження списків громадян, взятих на квартирний облік, та окремих списків осіб, які користуються правом першочергового та позачергового одержання жилих приміщень на 2018 рік при виконавчому комітеті Попаснянської міської ради.

3. Затвердження списків громадян, взятих на квартирний облік, та окремих списків осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень на 2018 рік при ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод».

4. Затвердження списків громадян, взятих на квартирний облік при Попаснянському територіальному управлінні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» на 2018 рік.

5. Закріплення права на житло за дитиною-сиротою Стрельченко П.В.

6. Затвердження виписки з протоколу від 09.02.2018 року №7 спільного засідання адміністрації та профспілкового комітету Попаснянського територіального управлінні філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця» щодо надання житлової площі Опрі М.А.

П’ять питань порядку денного розглянуто позитивно. Останнє питання члени комісії запропонували розглянути на наступному засіданні громадської комісії з житлових питань при наявності повного пакету документів.

• Вітаємо з Днем народження