Оперативна інформація про надання послуг житлово-комунального господарства, пасажирських перевезень станом на 10 липня 2018 року.

Послуга

Підприємство, яке надає послугу

Надання послуг

Електропостачання

СП «Попаснянська дистанція електропостачання» РФ «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця»

у повному обсязі, без перебоїв

Попаснянський РЕМ ТОВ «ЛЕО»

у повному обсязі, без перебоїв

Газопостачання

Попаснянська дільниця Лисичанського МРУЕГГПАО «Луганськгаз»

Можливе тимчасове відключення абонентів від послуги в будинку №155 по вул. Миру у зв’язку з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт.

В інших мікрорайонах міста послуга надається повному обсязі, без перебоїв

Водопостачання

ВП ПД КП «Попаснянський районний водоканал»

Послуга тимчасово не надається абонентам мікрорайону ВРЗ у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.

Подача послуги буде відсутня

з 05:00 до 17:00

В інших мікрорайонах міста послуга надається повному обсязі, без перебоїв Тиск у підвідних до міста водоводах – 0,8 атмосфер.

Міські пасажирські перевезення загального користування

ПП «АТП-СП-2010»

Здійснюється рух пасажирських автобусів відповідно до затверджених маршрутів (№101, 101а, №102, №103, №104) та графіків.

• Шановні мешканці та гості міста Попасна! Виконавчий комітет Попаснянської міської ради запрошує вас взяти участь у заходах до 4-ї річниці визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань
  • Вітаємо з Днем народження
  • До уваги членів виконкому!