1 жовтня в Україні відзначається міжнародний день людей похилого віку та День ветеранів. З цієї нагоди, міський голова Юрій Онищенко запросив до себе голів ветеранських організацій міста.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, вітання від міського голови Юрія Онищенка приймали голова Об’єднання ветеранів війни та праці Попаснянського регіону Донецької залізниці Марчук Ніна, голова Попаснянської районної ветеранської організації Михайлюк Наталія, голова Попаснянської міської ветеранської організації Шингірій Світлана.

Активні та ініціативні – саме так можна сказати про голів ветеранських організацій міста Попасна. Ці жінки відстоюють права та інтереси ветеранів війни і праці, інвалідів війни, піднімають важливі питання щодо вирішення проблемних питань, які виникають у житті ветеранів, звертаються до представників влади за допомогою стареньким, беруть активну участь у загальноміських заходах і подіях.

Юрій Іванович наголосив, що в особі голів вітає весь актив та членів ветеранських організацій, побажав здоров’я, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою, мирного неба, сил, наснаги, щастя, благополуччя та вручив подяки, пам’ятні подарунки і квіти.