Дорогі наші ветерани, люди похилого віку!

Від щирого серця вітаю вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людини похилого віку!

Український народ завжди славився шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших представників громади.

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого міста і держави.

Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.

Дозвольте щиро і сердечно привітати вас із святом вашої осені. І нехай вона буде сонячною і теплою, тихою і спокійною. Нехай буйні вітри обходять ваші обійстя, а радість і добро оселяться в ваших домівках.

З повагою,

міський голова Юрій Онищенко