Попаснянська міська рада

09 лютого відбулось чергове пленарне засідання 92-ї сесії міської ради під головуванням міського голови Юрія Онищенка. В ході засідання було розглянуто 33 питання порядку денного.

Традиційно, на початку сесії Юрій Іванович привітав депутатів, які відзначили свій День народження в міжсесійний період. Крім цього, міський голова вручив відзнаку «Почесний громадянин міста Попасна» чемпіону Європи, чемпіону світу та рекордсмену світу і Європи серед юніорів з пауерліфтингу, Заслуженому майстру спорту України Семененку Дмитру Володимировичу.

Керівник Попаснянського відділу поліції В.Золотарьов звітував перед депутатами  про результати оперативно-службової діяльності Попаснянського відділу поліції на території обслуговування протягом 2017 року. Під час звітування керівника поліції за перше півріччя 2017 року депутатами було порушено питання знаходження наркопритону в одному з будинків по вул. Миру. Володимир Федорович інформував депутатів, що одразу інформація була перевірена та працівниками відділу поліції вжиті необхідні заходи. Наразі мешканець будинку проходить лікування від наркозалежності.

В ході роботи прийнято рішення щодо звітування депутатами міської ради про свою роботу перед виборцями, відповідно до якого депутати Попаснянської міської ради VІ скликання до 01.04.2017 повинні звітувати про свою роботу у 2017 році перед виборцями та проінформувати їх про роботу міської ради.

Начальник організаційного відділу Н. Висоцька інформувала присутніх про хід виконання міських програм: Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2018 роки, міської цільової Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю м. Попасна на 2017-2018 роки, Програми проведення культурно-масових заходів в м. Попасна на 2017-2018 роки. Заступник міського голови М. Табачинський інформував про виконання Плану соціально-економічного розвитку м. Попасна за 2017 рік.

Крім того, депутатами був затверджений звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік, План соціально-економічного розвитку м. Попасна на 2018 рік.

Також ухвалено рішення про встановлення дорожніх знаків 1.11 «Бугор» та 3.29 «Обмеження максимальної швидкості» по вулицях Миру, Первомайська та Бахмутська.

Надано дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель, розташованих у межах населеного пункту м. Попасна (територія парку ім. Калюжного) та прийнятий ряд інших земельних питань.

Внесені доповнення до рішень міської ради від 26.06.2017 № 87/3 «Про місцеві податки і збори в м. Попасна на 2018 рік» та рішення дев’яностої сесії Попаснянської міської ради від 16.11.2017 № 90/8 «Про план діяльності Попаснянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік». На обговорення будуть винесені наступні регуляторні акти: "Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради від 14.07.2011 № 13/10 "Про затвердження Правил благоустрою території міста Попасна"" (із змінами), "Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Попасна", "Про затвердження Порядку утримання кладовищ та функціонування місць поховань в м. Попасна". Внесено зміни до міського бюджету на 2018 рік.

Рішенням Попаснянської міської ради звільнено Службу у справах дітей Попаснянської райдержадміністрації від сплати державного мита за повторну видачу свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану у 2018 році.

Достроково припинені повноваження депутата Попаснянської міської ради VI скликання Мішустіна Павла Олександровича, обраного у одномандатному виборчому окрузі № 17 за його особистою заявою.

Також на сесії було розглянуто низку майнових питань, що стосуються передачі майна комунальної власності на баланс КП «СКП».

Депутат міської ради Людмила Андреєва презентувала збірник віршів мешканця Попасної Руслана Філіппова «Отблески гипербореи» та подарувала один екземпляр міському голові. Руслан з 2008 року перебуває в Міжміському літературному об’єднанні ім. Б.Горбатого. З 2010 року – в Міжрегіональній спілці письменників України та Міжнародному співтоваристві письменників спілок. Автор і співавтор багатьох збірників. Номінант національних літературних премій «Поет року» (2014, 2015, 2016, 2017 роки). У своєму новому збірнику «Отблески гипербореи», крім поезії, намагається зацікавити читачів світоглядом і знаннями стародавнього на планеті Земля слов’янського народу.

Важливо!
 • Що робити при надзвичайній ситуації
 • Вітаємо з Днем народження!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • До уваги членів виконавчого комітету!

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник