Попаснянська міська рада

          03 августа в 10-00 часов состоялось пленарное заседание внеочередной четырнадцатой сессии городского совета. Был рассмотрен ряд вопросов, по которым принят ряд решений.

 

  Важнейшими из них являются:

 - Утверждение Схемы теплоснабжения г.Попасная

-   Реорганизация Попаснянского коммунального учреждения ФСК «Богатырь» путем слияния с городским спортивным учреждением «Возрождение».

 - Утвержден протокол №1 заседания комиссии по предоставлению помощи на обустройство индивидуального отопления квартиры.

 В разделе «Разное»  было принято обращение депутатов Попаснянского городского совета по поводу загрязнения окружающей среды в г.Попасная Цехом по переработке битумосодержащих  материалов и очистки отработанных масел (Физ. лицо-предприниматель Топташкин В.А. , ул.Мироновская,1) к Государственному  управлению охраны окружающей  природной среды в Луганской области с просьбой немедленного пересмотра  срока действия Разрешения, выданного Топташкину В.А.

 

Прийнято на позачерговій чотирнадцятій сесії

Попаснянської міської ради шостого скликання

03 серпня 2011 року

 

 

Звернення 

Попаснянської міської ради до Державного управління охорони навколишнього середовища в Луганській області

 

 

   Ми , депутати Попаснянської міської ради,  глибоко стурбовані важким екологічним станом, який склався у м.Попасна ( у районі м-ну «Черемушки», кв. Оседача, р-ну   Скляного заводу) у зв`язку з виробничої діяльністю Цеху з переробки бітумовмісних матеріалів та очистки відпрацьованих масел (далі Цех)( ФО-П Топташкін В.А.) , розташованого за адресою: м.Попасна, вул.Миронівська,1).

  Враховуючі багаточисельні скарги громадян міста Попасна , які мешкають у мікрорайоні «Черемушки», кварталі Оседача  та  у районі Скляного заводу, а також  звернення депутатів міської ради щодо  випадків забруднення повітря у наслідку господарської діяльності Цеху ,що унеможливлює вільне дихання, керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  рішенням Попаснянської міської ради від 14.07.2011 р. №13/27 було створено  тимчасову комісію із залученням фахівців , компетентних у даному питанні, з метою виявлення факту  виникнення забруднення повітря, якій було доручено провести відповідне  обстеження по факту проявів різких запахів у повітрі.

  29 липня 2011 року о 16 годині  комісією було проведено обстеження Цеху. В результаті  обстеження встановлено факт   проявів у повітрі  різкого запаху нафтопродуктів,смоли який з`являється у повітрі з труби для відводу відпрацьованої сировини ( копія акту обстеження додається).

   ФО-П Топташкін В.А.  на усні прохання комісії  щодо припинення роботи Цеху не відреагував.

  На адресу  виконкому міської ради, депутатського корпусу  не припиняють надходити скарги  від мешканців на незадовільний  екологічний стан, особливо у літню спеку.

   Вважаємо необхідним  звернутися до Державного управління охорони навколишнього середовища в Луганській області з проханням негайного перегляду терміну діїДозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами №4423800000-14 від 11.10.2010 року ,  виданого ФО-П Топташкіну В.А. ( Цех з переробки бітумовмісних  матеріалів та очистки відпрацьованих масел, розташований за адресою: м.Попасна, вул.Миронівська,1), а саме до 10 серпня 2011 року.

Секретар ради                                                              Т.Є. Лисиченко

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Опитування
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник