Попаснянська міська рада

Сьогодні з робочим візитом в Попасну завітали інспектори відділу охорони водних біоресурсів – «Рибоохоронний патруль» з метою попереднього «знайомствами» з водоймами нашого міста.

Під час зустрічі представниками відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та землеустрою виконавчого комітету Попаснянської міської ради було запропоновано відвідати найбільшу водойму нашого міста, а саме пруд «Парківський», який нещодавно був зариблений дев’ястами кілограмами риби (білий амур, товстолоб та короп).

«Зариблена водойма – це досить ласий шматок для браконьєрів» – відзначив інспектор «Рибоохоронного патруля» Ігор Вікторович Шаповалов, тому і заходи з охорони водних біоресурсів на водоймі повинні бути відповідні.

Відзначимо, що з 1 квітня до 10 червня на території Луганської області встановлена заборона на лов (добування) водних біоресурсів на період нересту риби і розмноження інших водних біоресурсів у водосховищах та ставках. 

Згідно наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Луганській області від 11 березня 2019 року №19/од «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Луганської області у 2019 році», а саме додатку до наказу, наведений перелік дозволених місць щодо здійснення любительського лову риби на час весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Луганської області у 2019 році.

В даному документі не зазначені дозволені об’єкти (водосховища, ставки, тощо) для здійснення любительського лову, які знаходяться в  Попаснянському районі, тому на водоймах попаснянщини повністю заборонений всілякий вилов водних біоресурсів, в тому числі і любительський (однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом) терміном з 1 квітня по 10 червня (включно).

З метою дотримання діючого законодавства України в сфері охорони водних біоресурсів представниками «Рибоохоронного патруля» та виконавчого комітету Попаснянської міської ради будуть проводитись рейди, моніторинги та перевірки водойм нашого району та міста на факти виявлення правопорушень, які заплановані на найближче майбутнє.

Відповідальність

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно з КУпАПом становить від 34 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду, передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1700 до 3400 грн. або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Тому давайте будемо більш відповідальними перед собою та оточуючими та насамперед перед природою.

Закликаємо всіх небайдужих підтримувати виконання наказу на заборону рибної ловлі на території нашого з Вами міста.

В разі виявлення правопорушників негайно дзвоніть до відділку поліції за телефонними номерами: 098-265-87-81, 050-213-02-80, 063-886-74-13 або 102, за можливістю фіксуйте порушників фото або відеозйомкою та повідомте відділ охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» в особі інспектора – Шаповалова Ігора Вікторовича, тел.: 095-547-40-90.

 

Відділ житлово-комунального господарства, 

архітектури, містобудування та землеустрою

виконавчого комітету Попаснянської міської ради

Важливо!
 • Запрошуємо на святковий концерт Вахтанга Кікабідзе
 • До уваги депутатів!
 • Запрошуємо до участі у фестивалі "Paslawsky' FEST"
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник