2014-2015 навчальний рік є особливим через нестабільну соціально-політичну ситуацію в нашому регіоні.

В контексті нових викликів, що постали перед педагогічними працівниками, постала необхідність переглянути практику виховної та навчальної роботи з дітьми.

Навчальні заняття в школах Попаснянського району розпочались 22 вересня 2014 року з першого уроку – «Україна - єдина країна». Навчальні заклади працюють за класно-урочною системою, але в деяких школах уроки скорочені. Згідно з річним планом роботи відділу освіти та методичного центру в жовтні-листопаді проходять шкільний та районний етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад. Учні беруть участь в районних та обласних конкурсах «Мій земляк Б.Грінченко», «Мій земляк В.Даль».

Ведеться плідна робота з психологами району, адже педагоги і психологи можуть зробити багато для того, щоб заспокоїти учнів і допомогти їм адекватно ставитися до подій. Постійний контакт із ними допомагає дітям відновити відчуття безпеки.

• До уваги членів виконавчого комітету!