Первомайська ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області інформує, що відповідно до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із наступними змінами та доповненнями.

Реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО) не застосовуються платниками єдиного податку: першої, другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн. гривень.

У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн. гривень застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов'язковим.

Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб'єкта господарювання як платника єдиного податку.

м. Попасна, вул. Менжинського, 2б

телефон для довідок: 3-37-72.

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги членів виконавчого комітету!